روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
کد : 25281-27277      تاریخ انتشار : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱ اسفند تعداد بازدید : 538

اخبار دانشگاه | تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی کرمان قهرمان مسابقات کارمندان کشور شد

تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی کرمان قهرمان مسابقات کارمندان کشور شد
تیم والیبال بانوان دانشگاه علوم پزشکی کرمان موفق شد در مسابقات کارمندان کشور، مقام قهرمانی را کسب کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، این مسابقات با حضور 17 تیم از 24 بهمن ماه در سالن سه هزار نفری شهیدان آهن دوست ارومیه آغاز شده بود و دوشنبه 29 بهمن ماه پس از 6 روز رقابت تیم های کرمان، اصفهان و گلستان به ترتیب بر سکوی اول تا سوم جای گرفتند .

مربی تیم والیبال بانوان علوم پزشکی کرمان گفت: این تیم با اقتدار و بدون واگذاری حتی یک ست به حریفان، بر سکوی قهرمانی مسابقات کارمندان دستگاه های دولتی کشور جای گرفت .

مهدیه مددی زاده افزود: این مسابقات در مرحله مقدماتی با حضور 17 تیم حاضر در قالب چهار گروه (4 و 5 تیمی) برگزار شد و تیم علوم پزشکی کرمان با قرار گرفتن در گروه پنج تیمی، مسیر سخت تری برای رسیدن به دیدارهای یک چهارم نهایی داشت زیرا مجبور به انجام چهار مسابقه بود .

وی بیان کرد: تیم بانوان کرمان در روز نخست استراحت داشت ولی در ادامه مسابقات با انجام روزانه 2 دیدار (صبح و عصر) در مدت زمان 48 ساعت چهار پیروزی 2 بر صفر مقابل آذربایجان غربی میزبان، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی کسب کرد و به عنوان سرگروه به مرحله یک چهارم نهایی رسید .

وی ادامه داد: پنجمین پیروزی 2 بر صفر کرمان در مرحله یک چهارم نهایی مقابل گیلان رقم خورد و سپس در نیمه نهایی با برتری مقابل علوم پزشکی تهران در 2 ست پیاپی راهی فینال شدیم .

مربی تیم والیبال بانوان علوم پزشکی کرمان گفت: در دیدار فینال کارسختی مقابل تیم قدرتمند اصفهان داشتیم ولی با حفظ انسجام و هماهنگی بیشتر، موفق به پیروزی 25 بر 21 و 25 بر 23 شده و جام طلایی این دوره از مسابقات را نصیب خود کردیم .

مددی زاده با اشاره به اینکه تیم بانوان علوم پزشکی کرمان از چهار ماه گذشته تمرینات آمادگی خود را آغاز کرده بود، افزود: این تیم با کسب عناوین قهرمانی در مسابقات درون سازمانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و مسابقات قهرمانی کارمندان دستگاه های دولتی استان کرمان به عنوان تیم منتخب راهی مسابقات کشوری به میزبانی ارومیه شده بود .