۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير

با سلام

احتراما به استحضار می رساند، کارگاه Size Estimation of Hidden Groups از سری ماموریت های ویژه توسعه دانش مدل سازی در علوم سلامت، در تاریخ های 18 و 19 اسفند ماه 1395 برگزار خواهد شد.

 

برگزار کننده: مرکز تحقیقات مدل سازی در سلامت (کارگروه مدل سازی های آماری)

مکان برگزاری: سالن کنفرانس پژوهشکده آینده پژوهی در سلامت، دانشگاه علوم پزشکی کرمان

مدرسین:

جناب آقای دکتر بانشی، سرکار خانم دکتر ذوالعلی، جناب آقای دکتر شریفی، جناب آقای دکتر افشاری

برآورد شیوع رفتار های پر خطر یک مسئله مهم در امر سیاستگذاری سلامت می باشد. به عنوان مثال برآورد شیوع رفتار های پر خطر جنسی و مصرف مواد به سیاستگذاران برای برنامه ریزی سال های آینده کمک می کند. به طور کلی برای برآورد شیوع می توان از روش های مستقیم و غیر مستقیم استفاده کرد. در روش مستقیم، از فرد در مورد رفتار خودش سوال می شود. طبیعتا به دلیل انگ اجتماعی رفتار های پرخطر، استفاده از روش های مستقیم می تواند منجر به کم برآوردی گردد. بعلاوه چون معمولا شیوع این رفتار ها پایین است، حجم نمونه نسبتا بالایی نیاز است.  از سوی دیگر روش های غیر مستقیم طراحی شده اند که تا اندازه ای این اشکالات را برطرف کنند. در این کارگاه به روش های Capture recapture، Multiplier، Cross Wise، Network Scale Up، Proxy Respondent، Item Count اشاره خواهد شد.

توجه)آخرین مهلت ثبت نام تا تاریخ 8 اسفند ماه خواهد بود.

ثبت نام از طریق ارسال ایمیل به آدرس workshop.registry@gmail.com  امکان پذیر می باشد.

 

لطفا در ایمیلی که فعال است و مرتب چک می فرمایید، ثبت نام را انجام داده، و حتما فرم ثبت نام را تکمیل نموده و برای ما ارسال نمایید.

فرم ثبت را از اینجا دریافت نمایید.

 توجه مهم: ارسال فرم ثبت نام به منزله ثبت نام قطعی نمی باشد. پس از بررسی فرم ثبت نام، نتیجه قطعی آن 10 روز قبل از تاریخ برگزاری کارگاه، به ایمیل متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

شرکت در کارگاه رایگان بوده اما صدور گواهی شرکت در کارگاه، مستلزم پرداخت هزینه به مبلغ یک میلیون ریال  می باشد.

اسکان متقاضیانی که از خارج  شهر کرمان تشریف بیاورند،  بر عهده دانشگاه علوم پزشکی کرمان بوده اما هزینه های رفت و آمد، غذا و .... به عهده متقاضیان می باشد.

تذکر مهم: ظرفیت مهمان سرای دانشگاه محدود بوده و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند.

امکان شرکت بصورت وبینار فراهم می باشد که پس از ثبت نام، آدرس لینک چند روز قبل از برگزاری کارگاه، به ایمیل متقاضیان ارسال می گردد.

به همراه داشتن لپ تاپ در جلسه کارگاه الزامی است.

مطالب کارگاه چند روز قبل از برگزاری، از طریق Google drive یا Dropbox به اشتراک گذاشته خواهد شد و لازم است توسط متقاضیان قبل از شرکت در کارگاه دانلود شود.

تلفکس جهت کسب اطلاعات بیشتر: 03431325405