۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
                                       برنامه پزشکان درمانگاه شهید باهنراردیبهشت 97 (کلینیک بعثت 2)

 

شیفت صبح

پزشکان

تخصص

 
 

دکتر شهاب ایل کا

متخصص ارتوپدی و فلوشیپ ارتوپدی کودکان و نوجوانان

 

 

 

 

درمانگاه ارتوپدی

شنبه

 
 

یکشنبه

دکتر امیررضا صادقی فر

متخصص ارتوپدی

 

دوشنبه

دکتر علی پورامیری

متخصص  ارتوپدی

 

سه شنبه

دکتر افشین حشمتی

متخصص ارتوپدی فلوشیپ جراحی ستون فقرات

 

چهارشنبه

دکتر علی سالاری

متخصص ارتوپدی

 

 

درمانگاه جراحی مغز واعصاب

شنبه

دکتر علی ابراهیمی نژاد

متخصص جراحی مغز واعصاب

 

یکشنبه

دکتر بهشاد مفید

متخصص جراحی مغز واعصاب

 

دوشنبه

دکتر محسن شهبا

متخصص جراحی مغز و اعصاب

 

سه شنبه

دکتر حامد ریحانی

متخصص جراحی مغز و اعصاب

 

چهارشنبه

دکترسعید کاراموزیان

متخصص جراحی مغز واعصاب

 

 

درمانگاه

جراحی

شنبه

دکتر هادی هادوی

متخصص جراحی عمومی فلوشیپ لاپاراسکوپی

 
 

یکشنبه

دکتر امیربیگی

متخصص جراحی عمومی

 

سه شنبه

دکتر مهردادواحدیان

متخصص جراحی عمومی وفلوشیپ جراحی عروق

 

چهارشنبه

دکتر فیروزه ابوالحسنی

متخصص جراحی عمومی

 
 

 

 

 

 

درمانگاه ارولوژی

شنبه

دکتر علی کمالاتی

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری

(فلوشیپ اندویورولوژی)

 

یکشنبه

 دکتر علی اصغر کتابچی

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری

 

دوشنبه

 

دکتر رضا محمدی

 

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری

 

سه شنبه

دکتر آذر دانش پژوه

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری(فلوشیپ ارولوژی زنان)

 

چهارشنبه

دکتر محمد رضا عبادزاده

متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری(فلوشیپ فوق تخصصی پیوند کلیه )

 

درمانگاه

جراحی

 فک وصورت

شنبه

دکتر  سورنا فردیسی

متخصص جراحی فک وصورت

 

یکشنبه

دکتر حاج محمدی

متخصص جراحی فک وصورت

 

دوشنبه

دکترجواد فاریابی

متخصص جراحی فک وصورت

 

سه شنبه

-

-

 

چهارشنبه

دکتر الهام افشاری

متخصص جراحی فک وصورت

 

پنج شنبه

رزیدنت

رزیدنت فک وصورت

 

                                     

                                           برنامه پزشکان درمانگاه شهید باهنراردیبهشت 97 (کلینیک بعثت 2)

کلینیک دیابت

 

 

شنبه تاچهارشنبه

دکتر سوسن حاجی پور

متخصص داخلی و دیابت

دکتر احمد مهدی پور

متخصص داخلی و دیابت

مشاوره چشم

 پزشکی دیابت

شنبه

 

دکتر حسین ابراهیمی

جراح ومتخصص بیماریهای چشم

یکشنبه

دکتر انیس  شمسی

جراح ومتخصص بیماریهای چشم

دوشنبه

دکتر مهلا شادروان

جراح ومتخصص بیماریهای چشم

چهارشنبه

دکتر سید حسین عالم زاده

جراح ومتخصص بیماریهای چشم و فلوشیپ وتیره و رتین

مشاوره تغذیه دیابت

یکشنبه تا

چهارشنبه

خانم  شریفی

خانم هوایی

کارشناس تغذیه

کارشناس تغذیه

درمانگاه

هماتولوژی

(خون)

یکشنبه

دکتر بهجت کلانتری

فوق تخصصهماتوانکولوژی

سه شنبه

دکتر   علی نعمتی

فوق تخصص هماتوانکولوژی

چهارشنبه دكتر ابراهيم حسين پور فوق تخصص هماتوانکولوژی

پنج شنبه

دکتر معاضد

فوق تخصص هماتوانکولوژی

 

 

 

درمانگاه کودکان

شنبه

دکتر سعید مداحیان

متخصص کودکان وفوق تخصص نوزادان

دکتر فریبا رهنمافر

متخصص کودکان

یکشنبه

دکتر سعید مداحیان

متخصص کودکان وفوق تخصص نوزادان

دکتر فریبا رهنمافر

متخصص کودکان

دوشنبه

دکتر فریبا رهنمافر

متخصص کودکان

سه شنبه

دکتر سعید مداحیان

متخصص کودکان وفوق تخصص نوزادان

دکتر فریبا رهنمافر

متخصص کودکان

چهارشنبه

دکتر رهنمافر

متخصص کودکان

    درمانگاه  

  اعصاب و روان

شنبه

دکتر ندا محمدی

متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

یکشنبه

دکتر ندا محمدی

متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

دوشنبه

دکتر ندا محمدی

متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

سه شنبه دكتر ندامحمدي متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

چهار شنبه

دکتر ندا محمدی

متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

 

درمانگاه

طب فیزیکی وتوانبخشی

شنبه

دکتر محسن تجلی

متخصص طب فیزیکی وتوانبخشی

یکشنبه

دکتر محمد نعیم احراری(نوار)

متخصص طب فیزیکی وتوانبخشی

دوشنبه

دکتر محسن تجلی(نوار)

متخصص طب فیزیکی وتوانبخشی

سه شنبه

دکتر محمد نعیم احراری(نوار)

متخصص طب فیزیکی وتوانبخشی

چهارشنبه

-

-

درمانگاه داخلی

شنبه

دکتر فائقه فدایی

متخصص داخلی

 یکشنبه

دکتر فائقه فدایی

متخصص داخلی

سه شنبه

دکتر فائقه فدایی

متخصص داخلی

چهارشنبه

دکتر فائقه فدایی

متخصص داخلی

 

                                        برنامه پزشكان درمانگاه شهید باهنراردیبهشت 97 (کلینیک بعثت 2)

درمانگاه عمومی

شنبه تاچهارشنبه

دکتر شهیندخت سالاری

دکترای حرفه ای

درمانگاه نورولوژی (داخلی مغز و اعصاب)

شنبه

دکتر علیرضا هنرمند

متخصص بیماریهایمغز  واعصاب

یکشنبه 

دکتر علیرضا هنرمند

متخصص بیماریهایمغز  واعصاب

سه شنبه

 

دکتر علیرضا هنرمند

متخصص بیماریهایمغز  واعصاب

درمانگاه دندانپزشکی

شنبه تاچهارشنبه

-----

-----

درمانگاه طب سنتی

شنبه

دکتر مهربانی

طب سنتی

پنج شنبه

دکتر مقدری

طب سنتی

درمانگاه قلب و عروق

شنبه تا چهارشنبه

      دكترحري

متخصص قلب و عروق

کلینیک غدد

چهارشنبه

دکتر آبنوس مختاری

فوق تخصص غدد بزرگسالان

پنج شنبه

دکتر وارث وزیریان

 

فوق تخصص غدد کودکان

درمانگاه پوست

 یکشنبه

دکتر فاطمه باقری

متخصص پوست  ،مو و زیبایی

 

سه شنبه

دکتر فاطمه باقری

متخصص پوست  ،مو و زیبایی

 

درمانگاه زنان وزایمان

شنبه تاچهارشنبه

دکتر سیده زهرا امیرجهانشاهی

متخصص زنان وزایمان و نازایی

درمانگاه طب ورزشی

شنبه –دوشنبه

 سه شنبه

دکتر علیرضا حسن نژاد

متخصص طب ورزشی و آسیبهای و عضلانی